Sizi Arayalım

Bilgi Talep & Randevu Formu


Prime Oran fırsatları hakkında bilgi almak için bilgi talep formumuzu doldurabilirsiniz.
Kapat

HER METREKAREDE MUTLULUK

Modern yaşamı, huzur ve mutluluğu her adımda hissetmek Prime Oran ile gerçeğe dönüşüyor. Her metrekare, özenle tasarlanmış alanlarla dolu; iç mekanların sıcaklığı ve dış mekânın ferahlığı bir araya geliyor. Hem yaşam alanları hem de doğayla iç içe olan yeşil alanlarıyla yaşamınıza benzersiz bir dokunuş katıyor.

Benzersiz Bir Yaşam

57.000 m²'lik bir alana inşaat edilen Prime Oran, toplamda 6 dikey blok ve 3 yatay bloktan oluşan 1214 konutlu ve 2+1, 3+1,3+1+1, 4+1 ve 5+1+1 daire seçenekleriyle tüm beklentilerinizi içerisinde barındırıyor. Doğanın en güzel renklerine açılan manzaraları sizlere sunarken şehir hayatına konum olarak yakın, stresine uzak kalacağınız günler başlıyor.

Detaylara Taşan Konfor

Yaşamın her anını yeniden tanımlayacağınız Prime Oran ile konfor sadece bir lüks değil, yaşam tarzınız haline geliyor. Tüm yaşam alanlarında en üst düzeyde konfor ve işlevselliği bir araya getirdiğimiz projemizde, özenle seçilmiş malzemeler ve estetik detaylardan taşan konforla her anınız kusursuz bir hal alıyor.

ŞEHRİN YENİ DOĞASI

15.500 m2 peyzaj alanı ve eşsiz vadi manzarasıyla Prime Oran, yeşille iç içe bir yaşam alanı sunuyor. Açık havada yapılan birbirinden farklı etkinlik alanları sayesinde, yeşilin her tonunu görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz şehrin yeni doğası, yeşil bir perdenin arkasında sizleri bekliyor.

PRIME AYRICALIĞI

Ayrıcalığı, sosyal yaşam alanlarının her detayında hissettiren Prime Oran, sadece konforlu bir konut deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sosyal olanaklarla çevrili modern bir yaşam tarzı sunuyor. Kapalı havuz, buhar odası, sauna, hamam ve fitness merkezi gibi ayrıcalıklar, sizin ve ailenizin sağlığını ve zindeliğini ön planda tutacak ve yaşamınıza değer katacak.

PRIME ORAN'DA YAŞAMAK
SİZE ÇOK YAKIŞACAK

Prime Oran , sakinlerine konforlu bir yaşam alanı sunmanın ötesinde, onların tüm ihtiyaçlarını karşılama konusunda da benzersiz bir deneyim sunuyor. Projenin 31 adet ticari alanı, sakinlerin günlük ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecekleri ve aynı zamanda keyifli vakit geçirebilecekleri bir ortam sunuyor. Cadde mağazalarında bulunan kafe ve mağazalar, sakinlere alışveriş yapma ve dinlenme imkanı sunarken, sosyalleşmek ve komşuluk ilişkilerini güçlendirmek için de mükemmel bir ortam sağlıyor. Prime Oran'da yaşamak, gerçekten size çok yakışacak...

Prime Oran - Açıkhava Sineması

AÇIKHAVA SİNEMASI

Prime ile biriken anılar
Geçmisten günümüze ilk günkü etkisini koruyarak gelen "Prime Açık Hava Sineması" sıra dışı bir deneyim

Prime Oran - Fitness Salonu

FITNESS SALONU

Prime ile potansiyelini belirle
İçeri girdiginiz ilk andan itibaren hissedeceğiniz ferahlığı, hijyeni ve kişiye özel hizmetleriyle, her zaman dinamik kalmanınız sağlıyor.

Prime Oran - Kapalı Yüzme Havuzu

KAPALI YÜZME HAVUZU

Prime Oran’ın çok yönlü ve keyifli bir spor deneyimi için sizlere sunduğu kapalı yüzme havuzu ile ayrıcalıklı bir yaşam sürün.

Prime Oran - Prime Yeşili

PRIME YEŞİLİ

Prime Oran’da, 15.000 m2lik peyzaj alanında, doğanın güzelliği içerisinde parlayan prime yeşilini her anınızda hissedeceksiniz...

Prime Oran - Sauna - Buhar Odası

SAUNA - BUHAR ODASI

Prime etkisiyle sıcak havayı her zaman koruyan sauna odası, sizi dinlenmeye ve yenilenmeye davet ediyor. Buhar odasıyla da; hem fiziksel hem de zihinsel bir arınma terapisi sunuyor.

Prime Oran - Hamam

HAMAM

Yenilenme ve tazelik hissi, modern ve lüks tasarımıyla Prime hamamında buluşuyor.

Prime Oran - Açık Hava Spor

AÇIK HAVA SPOR

Geniş ve modern tenis kortu Basket ve voleybol sahalarıyla Prime Oran’da yaşamak için ideal bir ortam sizleri bekliyor.

Prime Oran - Satranç

SATRANÇ

Açık havada stratejik oyun keyfi yaşayacağınız bu özel satranç deneyimi Prime farkıyla sizler için tasarlandı.dinamik kalmanınız sağlıyor.

Prime Oran - ÇOCUK PARKLARI

ÇOCUK PARKLARI

Özgür bir şekilde oynayabilecekleri oyun alanları, çocuklarınızın en keyif aldığı yer haline dönüşüyor. ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎